– MHP Lideri Devlet Bahçeli 16 Ekim’de Konya’ya Geliyor

0
175

2023 Yılında yapılacak seçim hazırlıklarına oldukça hızlı başlayan Milliyetçi Hareket Partisi, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatları ile 4 Eylül 2022 Pazar günü Sivas’ta  “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temalı açık hava toplantıları başlatmıştı.

Daha sonra, ikincisi 11 Eylül 2022 Pazar günü Bursa’da,  Üçüncüsü 18 Eylül 2022 Pazar günü Kayseri’de, dördüncüsü 25 Eylül Pazar günü Erzurum’da yapılan toplantılar katılım ve yaşanan coşku açısından çok ses getirmiş, dikkat çekmişti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya aracılığı ile yaptığı paylaşımda;  “16 Ekim 2022 tarihinde Konya ilimiz merkez olmak üzere “Karaman, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur” il teşkilatlarımızın destekleyeceği,  “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temalı açık hava toplantılarının devam edeceğini duyurdu.

Yalçın, yaptığı diğer bir paylaşımda ise;  “23 Ekim 2022 tarihinde ise Manisa ilimiz merkez olmak üzere “Uşak, Denizli, Aydın, Muğla” il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılımıyla “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” Temalı Açık Hava Toplantıları gerçekleştirilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” İfadelerine yer verdi.

Açıklama sonrası MHP Konya il teşkilatında hazırlıkların hemen başladığı, büyük ihtimalle Kılıçaslan Şehir meydanında yapılacağı tahmin edilen toplantının ayrıntılarının en kısa zamanda duyurulacağı öğrenildi.

Başta Milliyetçi Hareket Partisi Konya il teşkilatı olmak üzere, ilçe teşkilatları 16 Ekim Pazar günü Konya’da yapılacak “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temalı açık hava toplantısının şimdiye kadar yapılan toplantılardan en fazla katılımlı ve coşkulu olacağına inandıklarını belirterek, tüm vatandaşları toplantıya davet ettiler.

Yapılan araştırmalara göre Konya’da seçmenin Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan ilgisinin gözle görülür bir şekilde artığına dikkat çekilerek, 2023 seçimlerinde MHP’nin gücünün sandığa yansımasıyla birlikte, Konya ve tüm Türkiye’de  cumhur ittifakının kesin zaferi ile sonuçlanacağına dikkat çekildi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz