Çarşamba, Ekim 4, 2023
spot_img
More

  Latest Posts

  – Büyükataman’ın Bu açıklaması Kılıçdaroğlu Ve Davutoğlu’nu Çok Kızdıracak

      Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu’nun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Yönelik Sataşmalarına Cevaben” yaptığı yazılı basın açıklamasında oldukça sert ifadelere yer vermesi dikkat çekti.

  Açıklamasında, CHP’nin siyaset arenasında yalandan başka bir şey üretemediğini belirten Büyükataman, serok Ahmet olarak bahsettiği gelecek partisi genel başkanı Ahmet Davutoğlu’nun FETÖ’yü yeniden devlete sızdırmak için kapı aralamakta olduğunu söyledi.

       Zillet İttifakının gizli ortağı bölücü hain örgütünün siyasi uzantısı HDP’ye muhtaç olduğu için bu masanın Türkiye’nin faydasına bir iş yapamayacağını gösterdiğini iddia eden Büyükataman açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
  “Milliyetçi Hareket Partisi MYK ve MDK toplantımız sonrasında Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ülke ve dünya gündemine dair önemli değerlendirmelerde bulunmuştur.
  Sayın Genel Başkanımızın açıklamaları CHP’nin Genel Başkan’ından parti sözcüsüne, milletvekiline, CHP’den fonlanan gazetecisinden sosyal medya trollerine kadar Zillet İttifakı ortaklarının ayarlarını bozmuştur.
  Suçüstü yakalanmanın tedirginliği ve telaşıyla çeşitli yollardan partimize ve Sayın Genel Başkanımıza saldıran zilletin maskesi iyiden iyiye düşmüştür.
  Kılıçdaroğlu, Irak- Suriye tezkeresi konusunda Sayın Genel Başkanımız defalarca cevabını vermesine rağmen ısrarla bayatlamış yalanına devam etmektedir.
  Tank- Palet fabrikası hususunda Kılıçdaroğlu aynı yalanı papağan gibi tekrarlayarak içine düştüğü zavallılığı gözler önüne sermektedir.
      Daha önce defalarca ipliğini pazara çıkardığımız, yalanlarını ortaya döktüğümüz konularda ısrarla aynı iftiraları sürdürmesi CHP’nin siyaset arenasında yalandan başka bir şey üretemediğini göstermiştir.
  Siyasi kariyerini Kandil’in sözcüsü Pennsylvania’nın gözcüsü olarak sürdüren Kılıçdaroğlu artık bayatlamış iftiralarıyla milletimizin gerçekleri görmesini engelleyemeyecektir.
  İradesini Türkiye düşmanlarına teslim eden Kılıçdaroğlu’nun “milliyetçilik” söylemini istismar çabası acınası ve rezil bir haldir.
  Kılıçdaroğlu “KHK’lıları görevlerine geri getireceğiz” diyerek kendini yargının yerine koymakta ve FETÖ terör örgütü militanlarına umut vermektedir.
  Yine aynı Kılıçdaroğlu “terörist Demirtaş ve Sorosçu Kavala’yı serbest bırakacağız” diyerek bağımsız yargıya müdahale edeceğini itiraf etmektedir.
  CHP’li milletvekilleri terörist cenazelerinin ardından ağıt yakmakta, altı oku Kandil’in eli kanlı teröristlerine peşkeş çekmektedirler.
  Bebek katili PKK’nın siyasetteki temsilcileri hakkında “HDP’yi şeytanlaştırmıyoruz” diyerek ve HDP sözcülerini “saygın bir bilim insanı” olarak tarif eden, terör örgütünün sinsi piyonlarına övgüler düzen Kılıçdaroğlu hangi yüzle “milliyetçiyim” diyebilmektedir?
   Ayrıca Türkiye’nin verdiği beka mücadelesi CHP’nin umurunda değildir. CHP, Mavi Vatan’da Türkiye’nin tarafında değildir. CHP Yunanistan tahrikleri karşısında sessizdir.
  CHP’nin sözcüleri hamaset siyasetiyle çaresizce saçmalamakta, fondaş gazeteci ve troller ise gerçekleri saptırmak için zavallıca gündemi değiştirmeye çalışmaktadır.
  CHP ve Zillet İttifakı için Türkiye’nin asli meseleleri, güvenlik politikaları, ülkemize yöneltilen tehditler önemsizdir.
  Zillet masası adaylık kavgasının da yarattığı psikolojik yıkım ile darma duman olmuştur.  Zillet masasının küçük eniştesi Serok Ahmet ise; FETÖ ile mücadeleyi sulandırmak için elinden geleni yapmakta, Pennsylvania’ya selam çakmaktadır.
  FETÖ’cülerden sufle almadan tek kelime etmeyi beceremeyen Serok Ahmet, KHK ile ihraç edilen teröristlerin tekrar görevlerine iade edilmesi için kırk dereden su getirmekte, FETÖ’yü yeniden devlete sızdırmak için kapı aralamaktadır.
   Bütün bu gelişmeler Zillet İttifakı’nın içinde bulunduğu garabeti açık etmekte, gizli ortağı HDP olan bu masanın Türkiye’nin faydasına bir iş yapamayacağını göstermektedir.
  Zillet İttifakı ve CHP için gelecek karanlıktır. Beslendikleri yabancı başkentler, takdir topladıkları Kandil mağaraları, alkış aldıkları FETÖ’cü hainlerle birlikte, 2023 yılında aziz milletimizin iradesi ile siyasi kariyerlerinin sonuna geleceklerdir.”

  Latest Posts

  spot_imgspot_img

  Don't Miss

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.