– Yalçın’dan Zehir Zemberek Açıklama

0
508

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, “MHP’ye verilmiş oyların aslında Adalet ve Kalkınma Partisi’ne verilmiş oylardan sayılacağı, tarafımdan ifade edilmiş olsun” şeklinde konuşan, Müsavat Dervişoğlu’nu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla adeta yerin dibine soktu.
Milliyetçi Hareket Partisi Ve Devlet Bahçeli aleyhine yapılan açıklamalara verdiği sert cevaplarla bilinen MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, !P’li Müsavat Dervişoğlu’na cevaben sosyal medya üzerinden oldukça sert açıklamalar yapması dikkat çekti.
Meral Akşener’den İP Müdiresi olarak bahseden Yalçın, Müsait Dervişoğlu’nu Akşener’in eteğine yapışarak siyaset yaptığını ima ettiği paylaşımında, Dervişoğlu’nun “ İP Müdiresine şirin görünmeye çabalıyor.” İfadesine yer verdiği görüldü.
Müsavat Dervişoğlu’na ‘Müsait Dervişoğlu’ şeklinde lakap takan Yalçın, “MHP düşmanlığı, İP’in ve içinde yer aldığı Amerikancı bağlaşıklar takımının millet iradesini parçalamak üzere yüklendiği ihanet misyonunu milletten gizlemeye yetmez. İP’e verilecek her oyun CHP-HDP- PKK’ya gideceği gerçeğini ise hiç değiştirmez.” İfadelerini paylaştı.
Dervişoğlu’nu “yetiştiği kapıya ürer” ifadeleriyle hedef alan Yalçın, “Müsait Dervişoğlu; yetiştiği kapıya ürürken sadece tıynet ve meşrebini izhar etmiyor, aynı zamanda İP’in politikada giydiği fitne ve tefrika gömleğini de cömertçe teşhir ediyor” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi aleyhine yapılan açıklamaların bir şey ifade etmeyeceğini belirten Semih Yalçın; “MHP’ye dönük ahlaksız ve seviyesiz saldırılar, partimizin ve milliyetçi-Ülkücü Hareketin millet nezdindeki itibarını zedeleyemez. FETÖ’den mülhem yalan ve safsatalar, karalama kampanyaları, MHP’nin siyaset iklimindeki özgül ağırlığına zarar veremez.” Sözlerini paylaştı.
  Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türk siyasetinde önemli bir yer tuttuğuna dikkat çeken Yalçın; “MHP; siyaset sahnesinde gerçek suret ve niyetleri gösteren kırılmaz bir ayine-i devran, renkleri ayıran turnusol kâğıdıdır. Vakti geldiğinde maskelerin düştüğünü, şer boyalarının döküldüğünü göreceğiz.” ifadelerini kullandı.
Müsavat Dervişoğlu’nu konuşup konuşacağına pişman eden zehir zemberek paylaşımları ile takipçilerinden büyük destek alan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya hesabından şu paylaşımları yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz