– Konya’da MHP’nin İftar Programı Dikkat Çekti

0
642

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanlığı, merkez ilçe teşkilatları ile birlikte düzenlenen iftar yemeği kalabalık bir katılımla geçekleşti.
Yaşanan salgının etkisinin azalması ile bu yıl yeniden başlanan iftar yemekleri sayesinde toplumda kaynaşma ve dayanışma örnekleri sergilendi.
Konya’da Milliyetçi Hareket partisinin iftar programına yoğun ilginin olması dikkat çekerken, katılanlar arsında yaşanan diyalog ve hasret giderme gözlerden kaçmadı.
Program öncesi MHP Konya İl yönetimi ve merkez ilçe başkanları misafirleri kapıda karşıladı.
İftar programı sonrası MHP Konya İl başkanı Remzi Karaarslan yaptığı selamlama konuşmasında katılan misafirlere ve gösterilen yoğun ilgiye teşekkür etti.
MHP genel başkan yardımcısı Konya milletvekili Mustafa Kalaycı ise konuşmasında İftar programına emeği geçenlere teşekkür ederek, “Manevi bir günde böyle bir organizasyonun sayesinde hemşehrilerimle buluşmanın memnuniyetini yaşıyorum.” Dedi.
Yoğun ilginin olduğu iftar programına, MHP Genel başkan yardımcısı Konya milletvekili Mustafa Kalaycı’nın yanı sıra, MYK üyeleri, MHP İl yöneticileri, MHP ilçe teşkilatları, MHP Kadın kolları, Ülkü Ocakları, Belediye başkanları, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikalar, Esnaf odaları başkanları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, geçmiş dönem görev yapmış milletvekili, il, ilçe ve ülkü ocakları başkanları ve oldukça kalabalık bir vatandaşın katılması dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz