– Rektör Aksoy’dan Anlamlı Ziyaret

0
785

Konya Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Metin Aksoy ve rektör yardımcıları Konya Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Kasım Akta ve yönetim kurulu üyelerine iadeyi ziyarette bulundular.
Konya Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Kasım Akta ve yönetim kurulu üyelerinin Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy’u makamında ziyaret etmesinden sonra İlimizin güzide Üniversitelerinden biri olan Konya Selçuk Üniversitesinin Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy Rektör Yardımcıları Prof Dr. Emrullah Eken, Prof Dr. İlhan Çiftçi, Prof Dr. Ahmet Tuğrul Polat ve Üniversite Genel Sekreteri Kamil Beşoluk ‘tan oluşan bir heyet Konya Ülkü Ocakları İl Başkanı Yusuf Kasım Akta, yönetim kurulu üyeleri ile Selçuk Üniversiteli ülkücü öğrencilere iadeyi ziyarette bulundular.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Konya Ülkü Ocakları İl Başkanı Yusuf Kasım Akta; “ Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, rektör yardımcılarımız ve Genel Sekreteri Kamil Beşoluk’u Konya Ülkü Ocaklarında görmekten ve konuk etmekten dolayı mutluyuz. Bugüne kadar Konya’mızda ilk kez gerçekleştirilmiş olan bir ziyarettir. Bu ilke imza atan başta rektörümüz Prof Dr. Metin Aksoy ve yanındaki heyete Konya Ülkü Ocakları adına teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberliğimiz Selçuk Üniversitemiz, Konya’mız ve Ülkemiz adına birlikte devam edecektir.” Dedi
Ziyarette Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Metin Aksoy, Selçuk Üniversitesi Fakülte temsilcilerinden oluşan Ülkücü öğrenciler ile sohbet ve söyleşi gerçekleştirdi.
Ziyaret sonunda Konya Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Kasım Akta, Rektör Prof. Dr. Metin Aksoy’a Ülkü Ocakları tarafından çıkarılmış olan ODAK 2023 yazılımı, OCAKTABUL ve TÜRK BÜYÜKLERİ Okuma serisini hediye etti.
Ziyaret günün anısına çektirilen fotoğraflar ile son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz