– MHP Konya İl Teşkilatından İndirim Destek Ziyaretleri

0
400

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaaslan, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin çağrısıyla Konya’da esnaf, üretici ve tüccar kesimiyle, süpermarketlerin yöneticileriyle, sanayicilerle temasa geçerek mal ve hizmetlerde indirime gidilmesi için kampanya başlatılması için ziyaretler yaptığını söyledi.
İndirim teşvik ve katılım kampanyasının gerek esnaf ve tüccarlar gerekse vatandaşlar tarafından teveccühle karşılandığını, ziyaretlerimizde hemşerilerimiz bu konudaki çalışmalarına destek verdiklerini belirten başkan Karaaslan açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
 “Bilindiği gibi, döviz kurundaki suni artış bahane edilerek birtakım fırsatçılar da spekülatif ortamdan yararlanıp temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarında aşırı artışlar yapmışlar. Ancak kurdaki düşüş hızı, kur bahane edilerek her alanda, her kalemde arttırılan fiyatların gerçek ve makul rakamlara indirilmesinde görülmemesi üzerine Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin çağrısıyla Milliyetçi Hareket Partisi olarak yurt çapında esnafla, üretici ve tüccar kesimiyle, süpermarketlerin yöneticileriyle, sanayicilerle bire bir temasa geçerek ürettikleri, sattıkları, pazarladıkları mal ve hizmetlerde indirime gidilmesi için teşvik ve katılım kampanyası başlatılmıştır.
Bu bağlamda her daim ”Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben” düsturuyla hareket ederek Asil Milletimiz adına güzel şehrimizin değerli tüm büyük ve küçük esnaf, üretici, tüccar, süpermarket yöneticisi ve sanayicilerini iş yerlerinde ziyaret ederek ürettikleri, sattıkları, pazarladıkları mal ve hizmetlerde indirime giderek başlatmış olduğumuz teşvik ve katılım kampanyasına katılmalarını istedik.
 Selçuklu Payitahtı güzel şehrimizin esnaf, tüccar ve sanayicileri Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçelini bu çağrısına “Devletimizin Yanındayız” diyerek ürettikleri, sattıkları mal ve hizmetlerde indirime giderek kampanyamıza destek vermişlerdir.
İndirim teşvik ve katılım kampanyamız gerek esnaf ve tüccarlarımız gerekse vatandaşlarımız tarafından teveccühle karşılanmış ziyaretlerimizde ve teşkilatlarımıza ulaşan hemşerilerimiz bu konudaki çalışmalarımızı takdirle karşılamışlardır.
Hem İl Başkanlığımız hem de tüm ilçe teşkilatlarımız fiyatlardaki indirim teşvik ve katılım kampanyası davet ziyaretlerine devam edeceklerdir.
Güzel Konya’mızın esnaf ve sanayicilerine kampanyamıza katılarak indirim yaptıkları için ve siz değerli basın mensuplarımızın kampanyamıza verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederim.
 Milliyetçi Hareket Partisi her daim Milletimize Umut Olmaya Devam Edecektir. “

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz