-Ülkü Ocakları Genel Başkanı, Ahmet Yiğit Yıldırım Konya’daydı

0
1441

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Konya Ülkü Ocakları ziyaret ederek, Konya ve İlçe Teşkilat başkanlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi.
 Başkan Yıldırım” Ülkü Ocakları şehitlerin emaneti, gazilerin göz nuru, vatan ve millet sevgisinin onur mihveridir.”dedi.
Konya Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Kasım Akta ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz hafta sonu Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Konya’da ağırladı.
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Konya Ülkü Ocakları Başkanlığı binasında Konya İl Başkanı Yusuf Kasım Akta, yönetim kurulu üyeleri, Konya İlçe teşkilatları Başkanları ile Ülkücü gençlerin katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Yıldırım, toplantı öncesinde Konya Teşkilatının çalışmaları hakkında Konya İl Başkanı Yusuf Kasım Akta’dan bilgiler aldı. Daha Sonra ise Konya Ülkü Ocaklarının başarılı çalışmalarının devamının talimatını Vererek, Tüm Konyalılara selamlarını ilettiler.
Toplantı sonunda Ülkücü gençler ile sohbet eden Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, ziyaretini günün anısına çektirilen toplu fotoğraflar ile sonlandırdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz