-MHP’li Büyükataman’dan, Yazar Orhan Uğuroğlu’na Ağır İthamlar

0
989

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ”FitneÇağ isimli kâğıt israfının MHP düşmanı “uğursuz yazarı” Orhan; geçmişi kabul etmekten, bugünü görmekten acizken geleceğe dair öngörülerde bulunmaya kalkarak fıkra kahramanlarına taş çıkartmaktadır.” dedi.
CHP’ ve İP’in Genel Başkan Yardımcılarının fitne yöntemiyle yaptığı dedikoduları köşe yazısı diye yayınlandığına işaret eden Büyükataman, ”Milliyetçi Hareket’in Türk milletinin bekası adına attığı ve milletimizin takdirle karşıladığı adımlar; vatan hainlerini, dışarıdaki düşmanları ve bunların içimizdeki kapatmalarını korkutmaya devam edecek. Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in fikri hür, vicdanı hür, irfanı hürdür.” ifadelerini kullandı.
İşte MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’ın o açıklamaları:
“Türk milleti ile arasına mesafe koyalı uzun yıllar olan FitneÇağ isimli kâğıt israfının MHP düşmanı “uğursuz yazarı” Orhan; geçmişi kabul etmekten, bugünü görmekten acizken
geleceğe dair öngörülerde bulunmaya kalkarak fıkra kahramanlarına taş çıkartmaktadır.

CHP ve İP’in Genel Başkan Yardımcıları ile tele fitne yöntemiyle yaptığı dedikoduları köşe yazısı diye 9 Nisan tarihiyle yayınlayıp ileri zekâsını gösteren uğursuzun vücudu, karantinadaki beyninden umudunu kesmiş ve bünyeyi yönetme görevini başka bir organa vermiş gözükmektedir.
Milliyetçi Hareket’in Türk milletinin bekası adına attığı ve milletimizin takdirle karşıladığı adımlar; vatan hainlerini, dışarıdaki düşmanları ve bunların içimizdeki kapatmalarını korkutmaya devam edecek. Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in fikri hür, vicdanı hür, irfanı hürdür.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz