-Konyaspor Bülent Korkmaz ile Anlaştı.

0
1378

Konyaspor Aykut Kocaman ile yollarını ayırdıktan sonra, Bülent Korkmazla anlaşma sağlandığı öğrenildi.
Konyaspor’un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Teknik direktörümüz Bülent Korkmaz İttifak Holding Konyaspor’umuzla 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Büyükşehir Belediye Stadyumu Basın Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza törenine İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy, teknik direktörümüz Bülent Korkmaz, yönetim kurulu üyelerimiz ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
Resmi imzaların atılmasının ardından bir konuşma yapan İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy “Konyaspor hedefleri doğrultusunda belli bir başarıya koşan bir camia. Maalesef beklenen skorların gelmemesi, beklentilere karşılık verememek bizi bu duruma getirdi. Aykut hocamızla karşılıklı yollarımızı ayırdık. Biz ona teşekkür ettik o bize teşekkür etti. Bundan sonraki hayatında Aykut hocamıza başarılar diliyoruz. Pazar günü yapmış olduğumuz yönetim kurulu toplantımızda yetki aldık ve birkaç görüşme neticesinde takımımıza katkı sağlayacağını düşündüğümüz Bülent hocamızla anlaşma sağladık. Ümit ediyorum Konyaspor bütün camiasıyla başarılara koşarak, emin adımlarla özlenen hedeflere ulaşacaktır. Bundan hiç şüphemiz yok” dedi.
Yeni teknik direktörümüz Bülent Korkmaz ise “Biz ekip olarak çok şanslıyız diyebilirim. Çünkü çok güzel bir şehre, tesisleri ve stadyumu çok güzel olan ve taraftarıyla bir bütün olan futbol şehrine geldik. Burada olmaktan ekip olarak çok mutluyuz. Tabi bu durumu güzel sonuçlar alarak taçlandırmamız gerekir. Özellikle Aykut Hocama, abime teşekkür ediyorum. Burada çok önemli başarılara imza attı. Kendisi bize yol gösterdi. Bizde inşallah ileride bu başarıları yakalarız. Ekip olarak hedefimiz budur. Konyaspor taraftarıyla, yönetimiyle başarıları hak ediyor. O kadar güzel tesisler ve stadyum var ki, biz buraya başka takımların başında da geldiğimizde etkileniyorduk. Bize verilen bu görev için tekrar teşekkür ediyorum“ şeklinde konuştu.
İttifak Holding Konyaspor’umuzda teknik direktörümüz Bülent Korkmaz’ın yardımcılıklarını Tamer Sivrikaya, Cengiz Demirel, Ercan Kılıç, Mustafa Sarp ve Nezih Ali Boloğlu yapacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz