-MHP İl Başkanı Remzi Karaaslan ve Yönetimi Radyo Ülkü’yü Ziyaret etti.

0
1124

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaaslan, MHP Konya İl başkan yardımcıları; İlker Atalay, Osman Kılcı, Suat Şahin ve Yakup Kocabaş ile birlikte Radyo Ülkü’yü ziyaret etti.
Ziyarette gelen heyeti, Radyo Ülkü yönetim kurulu başkanı M.Nurettin Özerdem, reklam ve halkla ilişkiler müdürü İsmail Hakkı Ceylan, genel yayın yönetmeni Fatma Güvercin ve radyo çalışanları karşıladı.
Başkan Karaaslan, Radyo Ülkü’nün milli ve manevi değerlere bağlı yayınları ile topluma fayda sağladığına dikkat çekerek; “Radyo Ülkü, yaptığı programlarla, yayınladığı müziklerle gerçekten gönüllerimize taht kurmuştur. Sizler takdire şayan hizmetlerde bulunmaktasınız. Zor şartlar ve kısıtlı imkanlarla kaliteli hizmet vermektesiniz. Gönüllerin radyosu Radyo Ülkü’nün tüm çalışanlarına ve yönetimine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.” dedi.
Radyo ülkü yönetim kurulu başkanı M.Nurettin Özerdem ziyaretten memnun olduklarını belirterek, MHP Konya İl başkanı Remzi Karaaslan ve ekibine başarılar diledi.
Ülke ve Konya gündemi hakkında sohbetin yapıldığı ziyaretin Oldukça samimi bir ortamda geçmesi dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz