– Şehit yakınları Konya Valisi Toprak’a nezaket ziyaretinde bulundu

0
967

Konya Şehit Aileleri Derneği tarafından düzenlenen program çerçevesinde, şehit aileleri Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’ı makamında ziyaret etti.
Şehit Aileleri Dernek Başkanı Recep Pekdemir, “Konya Valimiz Sayın Cüneyit Orhan Toprak ve değerli eşleri bizim tüm programlarımıza gelerek bizleri yalnız bırakmıyorlar. Bizlere her türlü manevi desteği vererek gönüllerimizi alan sayın valimize bir nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Göreve geldiği günden bu yana sayın valimiz bizlere her türlü imkanı ve desteği sundu. Bundan şehit aileleri olarak büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bir kez daha tüm şehit yakınlarımız adına Sayın Valimiz ve değerli eşlerine şükranlarımızı sunuyor sayın Valimizin çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak ise kendilerine yapılan bu anlamlı ziyaretten mutluluk duyduklarını ifade ederken, “Vatan uğruna canlarının bir parçasını feda eden yürekleri evlat hasreti ile dolu olan bu insanlarımız için ne yapsak azdır. Şehit ailelerimizi burada ağırlamaktan büyük bir onur duydum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek Valilik olarak gerek şahsım adına her türlü desteği vermek boynumuzun borcudur. Bende kendilerine yürekten teşekkür ediyor ve tüm şehit yakınlarımıza minnet ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.
Ziyaretin sonunda Konya Şehit Aileleri Dernek Başkanı Recep Pekdemir Vali Cüneyit Orhan Toprak’a üzerinde, ‘Oğulsuz yaşanır ama Vatansız asla’ yazılı bir tablo hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz