-Saadet Partisinden Gençlik Şöleni

0
958

Saadet Partisi Konya İl Gençlik Kolları en son 2013 yılında düzenlenen “GELENEKSEL GENÇLİK ŞÖLENİ”nin üçüncüsünü Beyşehir’in Yenidoğan Mahallesinde bulunan Ulukoru Mesire alanında gerçekleştirdi.

Şölene Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Hamza OKUR, Selçuklu İlçe Başkanı İbrahim CEYLAN, Karatay İlçe Başkan Yardımcısı Fatih KARAMAN, Kadınhanı İlçe Başkanı Refik CANCAN, Yalıhüyük İlçe Başkanı Abdullah ALTUNTAŞ, AGD Konya Şube Başkanı Mehmet PARLAK, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve yaklaşık 200 Gençlik Kolları Teşkilat Mensubu katıldı.
Programda konuşan Saadet Partisi Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Esat ERGENER “Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz GENÇLİK ŞÖLENİ’miz için aslında her sene Temmuz ayının son pazarında düzenlenmesi için geçmişte karar almıştık. Ancak uzun zamandır ülkemiz gündemini de meşgul eden seçimler nedeniyle 6 yıl aradan sonra düzenlediğimiz bu şölenle Gençlik Kolları Teşkilatlarımız ile yeniden buluşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bugün Saadet Partisi dışındaki diğer siyasi partilerin geliştirmek için çaba sarf ettiği kavgacı üslup yerine, bugün burada teşkilat mensuplarımızla olduğu gibi bütün vatandaşlarımızla da sevgi, hoşgörü ve muhabbet dilini geliştirmeye ihtiyacımız var. Ve bugün burada bu çalışmanın da tohumunu atmış bulunmaktayız ve Konya’da bulunan bütün gençlerimiz ve vatandaşlarımız ile Hz. Mevlana’nın hoşgörüsü ile ön plana çıkması gereken Konya için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi. Program yemek ikramı, düzenlenen bilgi yarışması, voleybol ve futbol turnuvaları, çuval yumurta ve ip çekme yarışmaları ve derece sahiplerinin ödüllendirilmesi ile sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz