Doç. Dr. Ruhi Ersoy konferansına yoğun ilgi

0
1251

Türk Eğitim-Sen Konya 2 Nolu Şubesi tarafından organize edilen konferans Konya Ticaret Odası konferans salonunda MHP Genel Başkanı Başdanışmanı Doç. Dr. Ruhi Ersoy’un katılımıyla gerçekleştirildi
MHP Genel Başkanı Başdanışmanı ve 25.ve 26 dönem MHP Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy’un konuşmacı olarak katıldığı“ Eğitim, Kültür ve Ticaret Üzerine düşünceler” konulu konferansa katılım yoğun oldu.
Konferansa MHP Konya Milletvekili Esin Kara, MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek, MHP İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Konya Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Taha Çini, Kamu-Sen’e bağlı sendikaların Konya Şube Başkan ve üyeleri ve çok sayıda misafir katıldı.
Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Konya 2 Nolu Şube Başkanı Veli Doğrul, yaptığı açılış konuşmasında şu sözlere yer verdi. “ Kamu-sen ve Türk eğitim-Sen olarak bugüne kadar yaptığımız mücadelelerde dik ve doğru duruşumuzu her zaman gösterdik. Sendika olarak hedefimiz üyelerimiz hak ve hukuklarını her sahada kazanmak adına mücadelemizi verdik. Bunun yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlerle üyelerimizin kaynaşmasını sağladık. Bugün ise organize ettiğimiz konferansta MHP Genel Başkanı Başdanışmanı Doç. Dr. Ruhi Ersoy’u konuk etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sendika olarak bundan sonra da bu tür etkinlikler yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.
MHP Konya Milletvekili Esin Kara ise “ Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim-Sen Konya 2 Nolu Şubemiz tarafından hazırlanan konferans, MHP ve Ülkücü camiayı bir araya getirmesinden dolayı mutluyum. Konferansta konuşmacı olan MHP Genel Başkanı Başdanışmanı Doç. Dr. Ruhi Ersoy başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “ dedi.
Protokol konuşmaların ardından MHP Genel Başkanı Başdanışmanı ve 25.26 dönem Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, “ Eğitim, Kültür ve Ticaret üzerine düşünceler” konulu bir konferans verdi. Konferans yaklaşık iki saat sürdü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz