Provokatör site iftira atmaya devam ediyor

15 Haziran 2017

“www.dinihaberler.com” İsimli haber sitesi ülkücüleri, “Dinsiz”, “Şovmen” , “Saygısız” olarak gösterdikten sonra gelen yoğun tepki üzerine yaptığı haberin bazı bölümlerini silerken, “Hacı Ali Ekber” takma isimli kişinin yaptığı provokatif haberle olayı kaşımaya kışkırtmaya devam ediyor. Hatırlanacağı gibi, Ege üniversitesinde PKK’lı hainlerde şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu cenazede bozkurt işareti yapan saygısız ülkücü diye haber yapmış resmini yayınlamıştı.
Şehit cenazesinde şehit yakınlarının ve vatandaşların tepkisini farklı yönlere çekerek çarpıtan malüm site, şimdi de yayınladığı resimle, cenaze namazı öncesi şehit yakınlarının tabuta yakın durmasını gerginliğin sebebi olarak göstererek yüreği yaralı şehit yakınlarını, şahidin kardeşlerini Müftüye yer vermeyecek kadar ortamı tıka basa dolduran sorumsuz ülkücüler olarak göstermeye çalışması artık haber sitesi ve haberi yapanların art niyetini açıkça ortaya koyuyordu.
   BU HABER SİTESİ, KENDİ SÖZLERİNİ KONYA MÜFTÜSÜ SÖYLEMİŞ GİBİ YAYINLAYARAK ÜLKÜCÜLERİ KIŞKIRTANLAR, GERÇEĞİ YAZMA YERİNE SOSYAL MEDYADA ÇIKAN YAZILARI YAYINLAYARAK ADETA YANGINA KÖRÜKLE GİDİYORLAR.

                                                                    HABER SİTESİNİN ÇARPITTIĞI RESİM VE HABERİN VERİLİŞ ŞEKLİ      

         HEM ÜLKÜCÜLERE İFTİRA ATIYOR, HEM KIŞKIRTIYOR, HEMDE  AKIL VERMEYE DEVAM EDİYOR    

Netice olarak Konya Müftüsü acilen bir açıklama yapmalı, sitenin provokatör haberlerinin asılsız olduğunu söylemeli yoksa bu iftira, yalan ve kışkırtma dolu haberler ülkücülerin tepkisini daha da büyümesine sebebp olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık