CHP’de Kılıçdaroğlu’na karşı Sert Cevaplar

4 Mayıs 2017

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son zamanlarda sesi yükselen parti içi muhalefete sert çıkarak, “Kısır çekişme yapan gidip dedikodu partisi kursun. CHP’yi bunlardan temizleyeceğim” demesi ile CHP’de karşı açıklamalar ardı ardına gelmeye başladı.
Cumhuriyet Halk Partisi eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, katıldığı televizyon programında “Cumhuriyet Halk Partisi bir aday çıkaracaktır. Bu ciddi bir iştir. Ciddi bir sorumluğu olan bir iştir. Bunu net bir şekilde ifade ediyorum. Benim böyle bir talebim yok. Aday olacak kişi CHP’nin başına geçmeli.” sözleri tartışmaları ateşlemişti.
Mersin milletvekili Fikri Sağlar, “aykırı düşünceye tahammül edemiyorlar” sözleri ile Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi ve, “Kapının önüne konacak biri değilim, kabul etmiyorum. Ben kavga da etmiyorum…” demesi dikkat çekti.
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ise, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Önemli olan farklı düşüneni, muhalefet edeni kapının önüne koymak değil, seçim akşamları kapının önünü bayram yeri haline getirebilmektir.” şeklinde paylaşım yaparak Kılıçdaroğlu’na sert cevap vermesi dikkat çekti.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık