Bir Şehit Ailesi Ev Sahibi Yapılacak

2 Mart 2018

Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi, bir şehit ailesini ev sahibi yapma projesini hayata geçiriyor. Oda başkanı Celil Çalış, yaptığı açıklamada; “Her yıl düzenlediğimiz “Başak Gecesi” etkinlikleri bu yıl yapılmayacak olup, onun yerine siz değerli üyelerimizin desteği ile elde edilen gelirden; Afrin Operasyonuna destek vermek için bir şehit ailesi, ev sahibi yapılacaktır. Projemize destek veren başta Konya Valimiz Sayın Yakup Canbolat olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlara ve meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.” Dedi. Bağış için ‘Ziraat bankası zafer’ şubesinde hesap açıldığını belirten başkan Celil Çalış, projeye destek veren yardımseverlerin, Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesinden bilgi alabileceklerini söyledi.

Konu hakkında Konya ZMO’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. ” Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi Yönetim Kurulu olarak her yıl düzenlediğimiz “Başak Gecesi” etkinlikleri bu yıl yapılmayacak olup, onun yerine siz değerli üyelerimizin desteği ile elde edilen gelirden; Afrin Operasyonuna destek vermek için BİR ŞEHİT AİLESİ, EV SAHİBİ YAPILACAKTIR.

Ziraat Mühendisleri olarak, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Zeytin Dalı Harekatı ile Afrin’ de gerçekleştirmekte olduğu operasyona ve bu destansı mücadelede şehit düşen Mehmetçiklerimizin bizlere emaneti olan ailelerine ve gazilerimize olan minnet borcumuzu ödemeye çalışıp; eşlerinin, çocuklarının, kardeşlerinin, anne ve babalarının acılarını ve yaşadıkları sıkıntılarını bir nebze de olsa dindirmeye çalışıyoruz. Allah bu vatan için toprağa düşmüş tüm şehitlere borçlarımızı ödemeyi, geride kalanlarına da sahip çıkmayı hepimize nasip etsin. Projemize destek veren başta Konya Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlara ve meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.”
“Afrin Operasyonuna Destek Vermek İçin Şehit Ailesini Ev Sahibi Yapmak Amacı İle” düzenlediğimiz bu organizasyon T.C. Konya Valiliği Makamının 21.02.2018 Tarih ve 95085456-/477.01.05/5002 Sayılı Valilik Olur’ u desteklemiş olup, aşağıda bilgileri yazılı olan banka hesabına TL olarak yatırabileceğiniz değerli desteklerinizi bekliyoruz. (Havale/EFT yoluyla yapacağınız işlemlerde lütfen ‘Açıklama’ kısmına Kurum/Kuruluş/Ad-Soyad yazınız)
Banka Adı: T.C. Ziraat Bankası
Şube Adı: 2488- Zafer / Konya Şubesi
IBAN :TR86 0001 0024 8835 8834 7750 05
Bilgi için lütfen iletişime geçiniz;
TMMOB
Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi   Tel: 0332 320 50 70

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık