Çarşamba, Ekim 4, 2023
spot_img
More

  Latest Posts

  – Konya Büyükşehir Belediyesinden Hizmet Atağı

        Şehir trafiğini rahatlatmak için alternatif güzergahlar açmaya devam eden Konya Büyükşehir Belediyesi, Gazze Caddesi ile Karaman Caddesini birbirine bağlayacak 3,5 kilometre uzunluğundaki Alparslan Türkeş Caddesinde çalışmalarını sürdürüyor.

  Konya Büyükşehir Belediyesi, Gazze Caddesi ile Karaman Caddesi arasında bağlantıyı sağlayacak Alparslan Türkeş Caddesini tamamlamak için yoğun şekilde çalışıyor.

  Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şehir trafiğini rahatlatmak için alternatif güzergahlar oluşturmaya devam ettiklerini ifade ederek, İsmail Ketenci, Celaleddin Karatay, Abdülhamid Han Caddelerinden sonra Alparslan Türkeş Caddesi’ni Konya’ya kazandırmak için çalıştıklarını söyledi.

  Meram ilçesinin önemli ulaşım akslarından birisi olacak Alparslan Türkeş Caddesinin 3,5 kilometre uzunluğa ve 30 metre genişliğe sahip olacağını kaydeden Başkan Altay, “Gazze Caddesi ile Karaman Caddesi arasına 3,5 kilometrelik yeni bir aks kazandırmış oluyoruz. Çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar tamamlanınca vatandaşlarımız Konya’nın en güzel caddelerinden birine daha kavuşmuş olacak.” diye konuştu.

  Kamulaştırma ve altyapı yatırımları ile birlikte 93 milyon 500 bin liraya mal olacak Alparslan Türkeş Caddesi 2023 yılı içinde tamamlanacak.

  3 YENİ CADDEDE DAHA ÇALIŞMALAR DEVAM DEVAM EDİYOR

  Konya Büyükşehir Belediyesi, Çeçenistan Köprülü Kavşağı ile Antalya Çevre Yolu arasındaki bağlantıyı sağlayacak Kazakistan ve Karabağ Caddeleri ile Fatih Caddesi’nden başlayarak Azerbaycan Caddesi ve Gazze Caddesi üzerinden Antalya Çevre Yolu’na bağlantı sağlayacak Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi’nde de yapım çalışmalarını sürdürüyor.

  Latest Posts

  spot_imgspot_img

  Don't Miss

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.